Telegram İşletme Özellikleri

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son dönemde WhatsApp, pek çok yeni özellik sunsa da, bu özelliklerin birçoğu rakip uygulamalarda zaten bulunuyor. Telegram, WhatsApp’ın sahip olduğu bir özelliği kullanıma sundu ve işletmelere yönelik bazı yeni özellikler geliştirdi.

Telegram İşletme Özellikleri

  • Telegram İşletme Özellikleri: Telegram İşletme sayesinde kişiselleştirilmiş başlangıç sayfaları oluşturulabilecek, çalışma saatleri belirlenebilecek ve karşılama mesajları gönderilebilecek. Bu özelliklerin birçoğu, zaten Business uygulamasında mevcut.
  • Telegram İşletme Özellikleri Ücretli: Telegram’a eklenen işletme özelliklerini kullanabilmek için ücretli olan Premium versiyona abone olmak gerekiyor. Ülkemizde aylık 69,99 TL’ye kullanılabilen Telegram Premium, dünya çapında ise aylık 4,99 dolara satılıyor.

Aralık 2022’de ilk 1 milyon aboneye ulaşan Telegram Premium, Ocak 2024’te ise 5 milyon kullanıcıya ulaşmıştı. Telegram, işletmelerin iletişimini geliştirmek için sürekli olarak yeni özellikler ve olanaklar sunmaya devam etmektedir.

Telegram İşletme Özellikleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

BirHaber - Haber - Haberler - Son Dakika Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!