İsrail’in Gazze ve Batı Şeria Saldırıları Sürüyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırıları devam ederken, işgal altındaki Batı Şeria’da da Filistinlilere yönelik baskın ve gözaltılar artıyor. Son açıklamalara göre:

  • Gazze’de Şiddet Devam Ediyor: İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırıları devam ediyor. Masumları hedef alan saldırılar sürerken, aynı zamanda bazı vatandaşlar da gözaltına alınıyor.
  • 30 Kişi Gözaltına Alındı: Son 24 saat içinde işgal altındaki Batı Şeria’da 30 Filistinli gözaltına alındı. Bu kişiler arasında serbest bırakılan eski tutuklular ve gazeteci Ema Hariş de bulunuyor.
  • Baskınlar Artıyor: İsrail askerleri, Batı Şeria’nın çeşitli bölgelerinde baskınlar düzenleyerek altyapıya zarar veriyor ve mülklere saldırıyor. Filistinlilere kötü muamelede bulunulduğu belirtiliyor.
  • Toplam Gözaltı Sayısı: 7 Ekim’den bu yana Gazze’ye yönelik şiddetli saldırıların başladığı tarihten itibaren Batı Şeria’da gözaltına alınan Filistinli sayısı 7 bin 990’a yükseldi.
  • Artan Baskınlar ve Saldırılar: İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarının başladığı tarihten bu yana Batı Şeria ve Doğu Kudüs’te Filistinlilere karşı gözaltı, baskın ve saldırılarında ciddi bir artış yaşanıyor.

Haber Kaynağı: Anadolu Ajansı (AA)

İsrail’in Gazze ve Batı Şeria Saldırıları Sürüyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

BirHaber - Haber - Haberler - Son Dakika Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!