featured

Haftalık burç yorumları (13-19 Haziran 2022)

Yay burcunda Satürn destekli dolunay.  

Yay burcundaki Dolunay bize sırtımızdaki yüklerden kurtulmanın tam da zamanı demekte. İşleri bitirmek için kolları sıvıyalım.

Ay’ın konumu:

13-19 Haziran 2022 haftasında Ay, Akrep burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü de Kova burcunda olacak. Ay’ın burcunuzdaki etkilerini Günlük Burç Yorumlarından takip edebilirsiniz.

Haftanın Gökyüzü olayları:

Bu haftaya Merkür’ün İkizler burcuna girişiyle başlıyoruz. Karşımızda çok daha güçlü ve akıl yürütmede çok daha hızlı olabileceğimiz bir aylık dönem kendini gösterecek. Bunun yanında hafta sonuna kadar hayaller gezegeni Neptün ile Güneş arasındaki çekişme hafta sonuna kadar yine bizi hayal kırıklıklarına açık bir halde bırakacak.

Malum Ay, Yeni Aylar ve Dolunay’ların olduğu burçlarla yorumlanır ve yükselen burcunuza göre de hangi alanda etkili olduğu bu yoruma dahil edilir. 14’ün de, Yay burcunun 23 derecesinde gerçekleşecek olan Dolunay da Satürn’ü desteklediği için bir şeyleri derleyip toparlamak konusunda bu haftayı kullanmakta fayda var.

Hafta sonuna doğru Güneş’in eli cetvelli hoca Satürn ile sıkı fıkı halleri son bulmaya başlayacak. Olumlu desteğini gördüğümüz bu Dolunay haftası bu anlamda bitirilmesi gerekenlerin daha kolay bitmesi adına elimizi güçlendirecek gibi durmakta.

Genel olarak haftaya baktığımızda gerilim unsurlarını çok da içinde barındırmasada, Yay burcundaki Dolunay bize sırtımızdaki yüklerden kurtulmanın tam da zamanı demekte. İşleri bitirmek için kolları sıvıyalım.

(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com) 

K

Bu hafta yaşanacak olan dolunay sizi; yüksek öğrenim hayatımız, yurtdışı ile olan ilişkileriniz, diğer kültürlere karşı tutumu ve merak, hoşgörü ve hümanizm, uzak yolculuklar, yabancı ülkeleri gezip, görme ve uzun vadeli planları da içinde tutan konularda hareketlendirebilir.

Boğa

Yay burcunda yaşayacağınız dolunay sizi; miras, evlilik yada ortak çalışmalara ait payların ve kazançların durumu, sezgileri, kişinin kendini dönüştürmesini, ruhsal gelişim gibi meseler ve tabi resmi işler, kamu, devlet alanındaki  işlerinizle ilgili konularda finallere götürebilir.

İkizler

Bu dolunay; eşiniz, ortaklıklarınız, karşınızdaki kişilerle ilişkilerinizde nasıl bir tavır gösterdiğiniz,  iş ortaklığı yada sosyal ilişkilerimizin kalitesi ve ayrıca açık düşmanlar, avukatlar, mahkemeler başlıklarında tatlı bitişlere zorlayabilir.

Yengeç

Yay burcunda yaşanacak Dolunay sizi; sağlık durumumuz, sağlıklı beslenme, iş seçiminiz, iş yerindeki ilişkileriniz, nasıl bir çalışan olduğunuz ve iç disiplin ve sorumluluklarınızı ele alış biçiminizin yanında, gündelik koşturmanızla ilgili hareketlendirebilir.

Aslan

Bu hafta yaşanacak Yay burcundaki Dolunay sizi; fiziksel ve zihinsel olarak yaratıcılığınızı nasıl kullandığınız, çocuklarla olan ilişkiniz ve hayattan duyduğunuz neşe, sanat, hayal gücü, aşk ve kısa süreli ilişkilerinizi anlatan başlıklarda “Tamam artık” dedirtebilir.

Başak

Bu hafta yaşayacağınız dolunay size; kökler, miras, ebeveynler, yuva, taşınmaz mallar, maddi mirasın yanı sıra genetik miras ve emlak işleri, taşınmalar, emeklilik konuları gibi başlıklarda artık olumlu finallere taşırken bu konuda tekrar düşündürtebilir.

Terazi

Aile, kardeş, akraba, komşu gibi yakın çevre ile olan ilişkileriniz, her türlü görsel ve sözel iletişim, halkla ilişkiler, pazarlama, tanıtım ve kısa yollar ve kısa vadeli planlarınızda bu hafta Dolunay etkisinde olacaksınız. Bırakmanız gerekenlerde ısrarcı olmamaya bakın.

Akrep

Üretim, bütçe, taşınabilir mallar gibi kazançlarla ilgili konular, para ve parayı nasıl kullanabileceğinizi alanları anlatan durumlar bu haftanın size yaşatacağı Dolunay konuları. Bu konularda hayatınızda sizi zorlayan etmenlerden uzaklaşmak için iyi fırsatlar oluşabilir.  

Yay

Bu hafta burcunuzda yaşayacağınız Dolunay size; hayata karşı nasıl bir pozisyon aldığınız, dışarıya verdiğiniz imaj ve kendiniz hakkında alacağınız kararlar doğrultusunda etkili olacak gibi görünmekte. O nedenle daha seçici olmanızda ve aceleci olmamanızda fayda var. 

Oğlak

Bu hafta Dolunay’ın etkisiyle; ortaya çıkarmak istemediğiniz gizli yanlarınıza dair bilgiler, kendinizi kısıtlanmış ve yalnız hissetmeniz ve ayrıca bilinç altı ile ilgili bütün konularda bir hareketlilik yaşamanız olası. Kişisel gelişim konusunda bu haftayı kullanın derim.

Kova

Bu haftaya damgasını vuran Dolunay sizi; sosyal konular başta olmak üzere, denekler, partiler ve tanımadığınız insanlar, kalabalıklar, yeni tanışmalar, popülerlik gibi konularda hareketli kılarken diğer yandan kendinizi derleyip toparlamak adına da fırsatlar sunabilir.

Balık

Yay burcunda yaşanacak Dolunay sizin; kariyer ve toplumsal saygınlık ve tanınmışlığınız, organizasyon, yönetim ve iktidar kurduğunuz alanlar, aynı zamanda gelecek ile ilgili hedefleriniz ve işinizle ilgili konuları ilgilendirecek. Bu başlıklarda değişim yaşamanız olası.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Haftalık burç yorumları (13-19 Haziran 2022)

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamayı Telefonuza Ekleyin, İlk sizin haberiniz olsun

Giriş Yap

Bir Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin